33 results in search
62 photos
2213 Crown Point Drive Cape Girardeau MO 63701
$1,195,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft: 3,687
Days on Market: 219

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
99 photos
912 Karau Lane Cape Girardeau MO 63701
$1,100,000
Beds: 5
Baths: 7
Sq Ft: 5,271
Days on Market: 21

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
1528 Brunston Drive Cape Girardeau MO 63701
$799,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,840
Days on Market: 318

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
1440 Sylvan Lane Cape Girardeau MO 63701
$750,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,429
Days on Market: 0

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
811 Caribou Court Cape Girardeau MO 63701
$629,900
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,665
Days on Market: 0

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
2335 Brister Hill Drive Cape Girardeau MO 63701
$605,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,235
Days on Market: 82

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
2409 Terrie Hill Road Cape Girardeau MO 63701
$585,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 5,047
Days on Market: 30

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
2929 Pine Hill Spur Cape Girardeau MO 63701
$499,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,101
Days on Market: 289

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
85 photos
2420 Kent Drive Cape Girardeau MO 63701
$495,000
-$15,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,495
Days on Market: 36

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1865 Cypress Drive Cape Girardeau MO 63701
$475,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,515
Days on Market: 2

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
1553 Trenton Lane Cape Girardeau MO 63701
$430,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,176
Days on Market: 0

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
1235 Rockwood Drive Cape Girardeau MO 63701
$385,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,574
Days on Market: 0

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
3000 Haertling Lane Cape Girardeau MO 63701
$329,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,099
Days on Market: 40

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
90 photos
24 Camellia Drive Cape Girardeau MO 63703
$319,900
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,630
Days on Market: 15

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
226 N Sprigg Street Cape Girardeau MO 63701
$285,000
Beds: 1
Baths: 3
Sq Ft: 1,192
Days on Market: 57

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
2532 Timber Lane Cape Girardeau MO 63701
$269,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,944
Days on Market: 2

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
3103 Bloomfield Road Cape Girardeau MO 63703
$240,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,082
Days on Market: 389

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
1727 Whitener Street Cape Girardeau MO 63701
$235,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,175
Days on Market: 139

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
433 Marie Street Cape Girardeau MO 63701
$234,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,300
Days on Market: 35
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
1609 Themis Street Cape Girardeau MO 63701
$229,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,437
Days on Market: 18

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
4316 State Highway 177 Cape Girardeau MO 63701
$200,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,040
Days on Market: 115

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
1465 Rose Street Cape Girardeau MO 63701
$180,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,916
Days on Market: 2

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
541 S Ellis Street Cape Girardeau MO 63703
$125,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,306
Days on Market: 57

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
1742 Dunklin Street Cape Girardeau MO 63701
$115,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,357
Days on Market: 281

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
114 S Pacific Street Cape Girardeau MO 63703
$105,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 7

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
1803 N Main Street Cape Girardeau MO 63701
$105,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 901
Days on Market: 19

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
912 S Sprigg Street Cape Girardeau MO 63703
$104,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,140
Days on Market: 7

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
1553 Whitener Street Cape Girardeau MO 63701
$95,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,320
Days on Market: 2

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
113 S Pacific Street Cape Girardeau MO 63703
$85,000
Beds: 1
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 51

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
918 Bloomfield Street Cape Girardeau MO 63703
$75,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,635
Days on Market: 33

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment